Nasz zespół Paweł Kalinowski

Paweł Kalinowski

  • Online
  • Warszawa - Mokotowska
  • Konsultacja psychologiczna
Umów się na wizytę

Jestem magistrem psychologii i terapeutą pierwszego stopnia terapii koherencji., Psychologię ukończyłem na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pracuję m.in. z osobami w kryzysach sytuacyjnych czy z osobami chorującymi psychicznie. Zarówno z młodzieżą jak i osobami dorosłymi – niezależnie od wykształcenia, wyznania, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam emocjom, ponieważ jestem zdania, że to one są fundamentem w konstruowaniu nas samych. Emocje pozwalają zrozumieć nam otaczający nas świat, przygotowują nas do działania jak i mają na celu nasz dobrostan.

Dodatkowo szkoliłem się w zakresie pomocy osobom z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi czy z niskim poczuciem własnej wartości. Dodatkowo, odbyłem kurs z terapii DBT. Szkolenie odbyłem również z pomocy psychologicznej osobom po stracie jak i pomocy psychologicznej osobom LGBTQIAP+.

Pomogę Tobie zrozumieć Twój aktualny stan, jego skutki i przyczyny. Postaram się pokazać umiejętności, które pozwolą kontrolować bądź zmniejszyć np. niechciane myśli, wybuchy agresji czy też poczucie winy. Ważne jest dla mnie, aby w trakcie sesji doświadczyć prawdziwych emocji, jak i je zrozumieć. Zależy mi na stworzeniu w gabinecie bezpiecznej, nieoceniającej przestrzeni pełnej zrozumienia, akceptacji, otwartości i szacunku, gdzie możesz poczuć się sobą razem ze swoimi emocjami czy doświadczeniami.

W swojej pracy stosuję się do kodeksu etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W celu zapewnienia jak największej jakości swoich usług, korzystam z regularnego wsparcia u osób z wieloletnim stażem pracy (superwizja).

Edukacja:

– Akademia Pedagogiki Specjalnej

Certyfikaty i szkolenia:

– Terapia koherencji,
– Terapia Dialektyczno-Behawioralna DBT- warsztat praktyka
– Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych,
– Jak być terapeutą/terapeutką LGBT+ friendly,
– Terapia koherencji w pracy z depresją i niskim poczuciem własnej wartości: warsztat średniozaawansowany,
– Jak pracować z osobą dorosłą w żałobie? Pomoc psychologiczna po stracie.
Dwudniowe szkolenie praktyczne – transpłciowość i niebinarność,

Opinie

Ten specjalista nie ma aktualnie żadnych opinii. Bądź pierwszą osobą!

Dodaj Opinie