Nasz zespół Magdalena Syrówka

Magdalena Syrówka

 • Online
 • Warszawa - Mokotowska
 • Konsultacja psychologiczna
 • Psychoterapia indywidualna
 • Psychoterapia par
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychoterapia rodzin
 • Psychoterapia online
 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia depresyjne
 • Terapia uzależnień
Umów się na wizytę

Biografia

Jestem mediatorką, terapeutką uzależnień, edukatorka seksualną, wkrótce psycholożką. Przyjmuję dzieci od 5 roku życia, nastolatków i dorosłych. Prowadzę seminaria inspirujące wg wartości Jespera Juula. Pracuję z rodzicami, którzy stoją w obliczu podjęcia decyzji o rozstaniu i przekazaniu jej dziecku i potrzebują wsparcia.
Ukończyłam Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Broku, gdzie zdobyłam wiedzę nie tylko z zakresu uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych czy uzależnień behawioralnych (hazard, internet, telefon, gry komputerowe, jedzenie, seks) ale również z zakresu terapii współuzależnień, DDA, terapii par; pracy zarówno z pacjentem dorosłym, jak i z nastolatkiem.
Stale podwyższam swoje kompetencje zawodowe, biorę udział w licznych szkoleniach, między innymi:
-„Praca z młodym pacjentem i jego rodziną” oraz Szkolenie z Programu Redukcji Szkód w Care Brok,
– z psychoterapii uzależnień behawioralnych (terapia nałogowych zaburzeń hazardowych, terapia osób uzależnionych od internetu, terapia nałogowych zaburzeń odżywiania, terapia uzależnienia od seksu) w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie,
– szkolenie „Depresja oraz inne zaburzenia nastroju u dzieci i młodzieży – diagnoza i terapia”,
– szkolenia z zakresu rozpoznawania symptomów krzywdzenia dzieci,
-szkolenia z pracy terapeutycznej z osobami doświadczającymi zdrady, rozwodu, z dziećmi, których rodzice się rozstają.

Sesje prowadzę głównie w nurcie psychodynamicznym czerpiąc z psychoterapii behawioralnej w zależności od tego, co jest najlepsze dla danego pacjenta.

Pracowałam w przedszkolu demokratycznym, opartym na porozumieniu bez przemocy, gdzie na co dzień towarzyszyłam dzieciom i ich rodzicom. Ostatnie 2 lata pracowałam m.in. w Centrum Interwencji Kryzysowej w Ośrodku stacjonarnym leczenia uzależnień dla dzieci i młodzieży w Warszawie jako wychowawca i terapeutka uzależnień.
Obecnie pracuję także na stanowisku starszy specjalista: terapeutka uzależnień w unijnym projekcie wspierającym osoby w kryzysie bezdomności, udzielam wsparcia psychoterapeutycznego osobom z podwójną diagnozą.
Pracuję pod stałą superwizją.

Cechuje mnie uważność, brak oceniania, komunikacja bez przemocy, autentyczność.
Jestem mamą 6 latka, któremu towarzyszę w odkrywaniu świata. Żeglarka, podróżniczka, lubię kryminały, psy , gry planszowe i kuchnię włoską.

– Studia magisterskie na UW, kierunek filologia ukraińska
– Studia podyplomowe na SWPS „Negocjacje i Mediacje”
– Studia podyplomowe w WSFIZ „Seksuologia kliniczna”
– Studia magisterskie „Psychologia”, specjalność: neuropsychologia i diagnoza kliniczna, III rok, VI semestr
– Centrum CBT „Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży”
– Szkoła Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Warszawie, Laboratorium Psychoedukacji i Regeneracja, której ukończenie daje możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
– Trenerka FamilyLab