Nasz zespół Katarzyna Krzykowska

Katarzyna Krzykowska

  • Warszawa - Mokotowska
  • Psychoterapia indywidualna
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
  • Terapia uzależnień
Umów się na wizytę

Psycholog, psychoterapeutka, absolwentka międzynarodowego kierunku Warsaw International Studies in Psychology na Uniwersytecie Warszawskim, a także studiów podyplomowych z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej na SWPS, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamicznym w ramach Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Szkolenie to posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz jest rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Od kilku lat pracuję w jednym z warszawskich szpitali psychiatrycznych w ramach projektu, w którym wspieram w procesie zdrowienia osoby wielokrotnie hospitalizowane, u których kryzysy psychiczne mają ciężki i nawracający przebieg. Współpracuję z pacjentami, u których rozpoznano schizofrenię, epizody psychotyczne, zaburzenia afektywno dwubiegunowe, zaburzenia schizoafektywne, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne, zaburzenia osobowości, czy zaburzenia seksualne.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyki Psychoterapeuty. Dbam o tajemnicę procesu psychoterapeutycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Wykształcenie:

-Magisterium, Uniwersytet Warszawski
Kierunek: Warsaw International Studies in Psychology / Międzynarodowe studia psychologiczne z wykładowym j. angielskim

-Roczne studia podyplomowe, SWPS
Kierunek: Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej

-Czteroletnie Studium Psychoterapii, Laboratorium Psychoedukacji
(Obecnie jestem na ostatnim roku)