Nasz zespół Katarzyna Iben

Katarzyna Iben

  • Online
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia online
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
  • Terapia uzależnień
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą- pracuję z osobami dorosłymi w nurcie terapii integracyjnej. Wierzę w unikalny potencjał rozwojowy każdego człowieka- dlatego metody oraz system pracy dopasowuję w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki doświadczeniu, które zdobyłam m.in. w Klinice Psychologiczno- Psychiatrycznej PsychoMedic orazFundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM nauczyłam się skutecznie pomagać osobom doświadczającym psychicznego cierpienia. Podczas spotkań terapeutycznych służę swoją wiedzą, umiejętnościami oraz praktycznymi narzędziami w lepszym rozumieniu siebie, odkrywaniu własnego potencjału oraz uwalnianiu się od obezwładniających stanów: lęku, przygnębienia, poczucia braku sensu i beznadziei. Prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami w kryzysie życiowym/ zawodowym, doświadczającymi trudności w relacjach, zmagających się ze stanami obniżonego nastroju, depresją, stanami lękowymi,zaburzeniami psychosomatycznymi. Specjalizuje się w terapii osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych i alkoholowych. Jako psycholog o specjalizacji międzykulturowej oferuję wsparcie Polakom mieszkającym za granicą w lepszym rozumieniu procesów akulturacyjnych i adaptacyjnychzachodzących na emigracji oraz ich znaczącym wpływie na dobrostan oraz zdrowie psychiczne.

Ukończyłam psychologiczne studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS z dodatkową specjalizacją z psychologii międzykulturowej. Jestem obecnie w trakcie procesu certyfikacji w 4-letniej Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Szkolenie to, jako jedno z nielicznych w Polsce, posiada akredytację wszystkich najważniejszych organizacji związanych ze zdrowiem psychicznym: PTP i PSPI.Uczestniczyłam także w licznych, renomowanych szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii.

Opinie

5,0 rating
2020/10/03

Polecam z całego serca – Kasia to fantastyczny specjalista i szczerze uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Terapia z Kasią to dla mnie przełomowy okres w życiu i wciąż jestem pod wrażeniem jak bardzo wiele wynoszę z każdej sesji. Polecam się nie wahać, umówić się na wizytę i podziwiać jak Wasze życie się wzbogaca.

Maria
5,0 rating
2020/10/02

Bardzo owocna współpraca na zasadzie terapii online. Pomimo braku spotkań twarzą w twarz, terapia przynosi wyraźne efekty a ja osobiście odnotowywuję olbrzymi postęp i czuję znaczącą poprawę. Pani Katarzyna to osoba profesjonalna, chętna do pomocy, skutecznie prowadząca terapię online a jednocześnie bardzo empatyczna i ciepła. Szczerze polecam.

Jakub

Dodaj Opinie