Nasz zespół Ewa Kabata-Piekarz

Ewa Kabata-Piekarz

  • Warszawa - Mokotowska
  • Warszawa - Ursynów
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia online
  • Psychotherapy in English
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w ujęciu poznawczo-behawioralnym i terapii schematu. Odbyłam roczny staż terapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS w Warszawie, oraz kilkumiesięczne praktyki jako psycholog w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na oddziale dla osób z zaburzeniami afektywnymi oraz na oddziale rehabilitacji psychiatrycznej. Ukończyłam akredytowane szkolenie przygotowujące do ubiegania się o międzynarodowy certyfikat terapeuty schematu ISST (International Society of Schema Therapy). Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia dla psychoterapeutów CBT. Pomagam pacjentom borykającym się z problemami wypalenia zawodowego, pracoholizmem, kryzysami na różnych etapach życia, depresją i zaburzeniami lękowymi. Z racji swojego wieloletniego doświadczenia biznesowego, łatwiej jest mi rozumieć problemy moich pacjentów, których źródłem często jest praca. W trakcie terapii pomagam im pracować nad własną drogą do osiągnięcia „work-life balance”. W swojej pracy wykorzystuję elementy trzeciej fali w terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) takie jak: terapia schematu, ACT czy praktyki mindfulness. Dzięki biegłej znajomości j. angielskiego, psychoterapię prowadzę również w tym języku. Pracuję pod stałą superwizją. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

– Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego
– Podyplomowe Studium Public Relations przy Polskiej Akademii Nauk i UW
– Wydział Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie
– Ukończony I rok czteroletniego szkolenia dla psychoterapeutów w CTPB w Warszawie
– Kurs Terapeuty Zajęciowego prowadzony przez Krajowy Instytut Medyczny
– Kurs MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy) organizowany przez Instytut Uważności i Psychoterapii
– Akredytowany kurs terapii schematu przygotowujący do ubiegania się o certyfikat ISST (International Society of Schema Therapy )
– W trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU

Opinie

5,0 rating
2021/04/01

Pani Ewa, jest absolutnie fenomenalna. Jest Dobra, ciepła i bardzo empatyczna. Wiele jej zawdzięczam. Przed terapia myślałam, ze już nigdy sie nie wypionuje i ze bede cala czas zlękniona i w potrzasku. Dzięki terapii z Panią Ewa – odnalazłam w sobie sile, pokonałam lęki i ataki paniki, zrozumiałam bardziej siebie i swoje pragnienia. A co myślę, ze najważniejsze to – Nauczyłam się siebie słuchać i akceptować. Gorąco polecam Panią Ewe!

Ana
4,0 rating
2020/10/13

Do Pani Ewy trafiłem z problemem, o którego istnieniu nie miałem wcześniej pojęcia, a który w pewnym momencie mnie przerósł. Obecnie po dwóch miesiącach odzyskuję spokój i równowagę. Każdy tydzień przynosi dużą poprawę. Szczerze polecam!

Piotr
5,0 rating
2020/10/01

Serdecznie polecam Panią Ewę. Pomogła mi zrozumieć skąd biorą się moje lęki i jak sobie z nimi radzić. Pokazała również, jakie techniki stosować w przypadku napadów paniki. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, empatię i za wszystkie rady.

Aleksandra
5,0 rating
2020/09/23

Po kilku nieudanych podejściach do psychoterapii, trochę przypadkiem trafiłam do Pani Ewy. Był to jeden z najlepszych przypadków w moim życiu. Ciepło i zrozumienie bijące od Pani Ewy sprawiły, że po raz pierwszy poczułam się na tyle komfortowo i bezpiecznie aby zmierzyć się z głęboko zakopanymi i wypartymi traumami z przeszłości. Elastyczny sposób prowadzenia terapii i dostosowanie jej do moich potrzeb a przede wszystkim stworzenie swoją obecnością i wsparciem bezpiecznego miejsca jest tym za co na zawsze będę jej wdzięczna.

Kamila

Dodaj Opinie