Nasz zespół Beata Pająk

Beata Pająk

  • Warszawa - Centrum
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
Umów się na wizytę

Jestem psychoterapeutą. Pracuję z dorosłymi w nurcie integracyjnym, który łączy psychoterapię humanistyczną, poznawczo-behawioralną, gestalt, psychodynamiczną, mindfulness i inne. Dostosowuję techniki do konkretnej osoby, tak aby jak najszybciej i najefektywniej pomóc. Pomagam osobom w odkryciu swojego prawdziwego potencjału, uwolnieniu się od problemów i wprowadzeniu pozytywnych zmian w życiu. Cechuje mnie ciepłe, życzliwe podejście oraz duże zrozumienie. Staram się stworzyć bezpieczną, akceptującą atmosferę. Wiem, że każdy może osiągnąć większą radość i satysfakcję z życia. Stale korzystam z superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Przez wiele lat pracowałam w HR-ach, rekrutując i zajmując się sprawami kadrowymi. Zrozumiałam jednak, że jeszcze bardziej fascynuje mnie psychoterapia, jako niepowtarzalna relacja, która pomaga w lepszym poznaniu siebie oraz uporaniu się z trudnościami, które zakłócają radość życia. Dzięki zdobytym doświadczeniom lepiej rozumiem wyzwania stojące przed osobami pracującymi w korporacjach.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Stosowane Nauki Społeczne o specjalizacji Praca z osobami uzależnionymi oraz Profesjonalną Szkołę Psychoterapii, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Odbyłam wiele szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej oraz dialogu motywującego. Zdobywałam doświadczenie m.in. w Telefonie Zaufania dla osób w kryzysie oraz w Poradni Rodzinnej Monar.

Wykształcenie

Profesjonalna Szkoła Psychoterapii, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Instytut Psychologii Zdrowia;

Studium Pomocy Psychologicznej dla Par, Instytut Psychologii Zdrowia.

Stosowane Nauki Społeczne, Praca z osobami uzależnionymi, Uniwersytet Warszawski