Nasz zespół Anna Xymena Woźniak

Anna Xymena Woźniak

  • Online
  • Warszawa - Mokotowska
  • Konsultacja psychologiczna
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem w trakcie szkolenia Psychoterapeutycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Doświadczenie terapii własnej uzupełniło mój proces poznawania siebie samej. Pracując w podejściu psychodynamicznym chcę pomóc innym poznać i zrozumieć wewnętrzne blokady, pragnienia i możliwości, co będzie skutkowało lepszym radzeniem sobie z pojawiającymi się w życiu trudnościami. Najważniejsze jest dla mnie stworzenie odpowiedniej przestrzeni i relacji, w której druga osoba będzie czuć się odpowiednio. Pozostaję otwarta na Człowieka i jego możliwości, które czasem potrzebują wydobycia ich na powierzchnię, w czym pomagam i towarzyszę.

Wykształcenie psychologiczne zdobyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, uzupełnione nauką na University of Eastern Finland. Kurs Psychoterapii realizuję na Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum. Odbyłam kurs Pierwszej Pomocy Psychologicznej oraz certyfikowane kursy Converting Challenges into Opportunities oraz A Life of Happiness and Fulfillment.
Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i z ludźmi dorosłymi. Mieszkając i pracując za granicą zajmowałam się wykluczeniem społecznym, kulturowym i ich konsekwencjami dla psychicznego dobrostanu.