Nasz zespół Agata Hadrian

Agata Hadrian

  • Szczecin
  • Konsultacja psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia depresyjne
  • Zaburzenia osobowości
  • Terapia uzależnień
Umów się na wizytę

Jestem psychologiem oraz psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Psychologię ukończyłam ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponadto jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W praktyce prowadzę terapię z osobami dorosłymi amerykańską metodą TFP (Transference-Focused Psychotherapy), która oparta jest na relacji jaka tworzy się między pacjentem a terapeutą. Pozwala ona leczyć osoby zmagające się z kryzysami emocjonalnymi, z trudnościami w funkcjonowaniu społecznym, z nadmiernym stresem, napięciem, a także z problemami osobistymi jak np. trudności w nawiązywaniu relacji. Zajmuję się leczeniem nerwic, depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, stanów napięcia emocjonalnego, uzależnień, zaburzeń osobowości. W kontakcie z pacjentem najważniejsza jest dla mnie akceptacja i zrozumienie budowane w atmosferze poczucia bezpieczeństwa.

Doświadczenie zdobywałam w oddziale dziennym Leczenia Nerwic Centrum Psychiatrycznego, a także w Poradni Profilaktyczno-Konsultacyjnej MONAR w Szczecinie. Stale superwizuję swoją pracę u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Opinie

5,0 rating
2021/08/05

Pragnę docenić Panią Agatę za jej pracę, osoba która nie oczekuje od niej głaskania po głowie, a rzeczowym trafnych uwag, może być pewna o skuteczność wizyty.
Ta Pani pomogła mi nie tylko uporać się z rozstaniem, ale także rozpoczęła mój proces budowania kompetencji społecznych oraz poczucia własnej wartości, brawo!

Anna
5,0 rating
2021/04/26

Oceniam pracę z panią Agatą bardzo dobrze, po zakończeniu terapii jestem szczesliwa i czuje, że w końcu wiem czego chce od życia. Przestałam sie bać i myślę o przyszłości pozytywnie. Dobrze zainwestowany czas. Dziękuję!

Jo
5,0 rating
2020/11/02

Pani dr bezpośrednia i czasem ostra ale teraz wiem, że tak musialo być. Polecam tym którzy chcą naprawdę coś zmienić w swoim życiu.

K
5,0 rating
2020/10/30

Polecam Panią Agatę. Byłem wcześniej u dwóch terapeutów i dopiero u niej znalazłem profesjonalną pomoc.

Micha
5,0 rating
2020/10/29

Najlepsza psycholog jaką znam, ogromna wiedza i życzliwość!

Monika

Dodaj Opinie