Psychoterapia Wilanów

Zapraszamy do naszego gabinetu psychoterapia Wilanów zlokalizowanym w centrum Wilanowa – na wysokości Miasteczka Wilanów, 5 minut spacerem od Royal Wilanów przy ulicy Janczarów 2B. Pod domem znajdują się specjalnie wyznaczone miejsca do parkowania. Dojazd do gabinetu psychoterapii w Wilanowie: autobusem lini 116,139,164,180, 217,317 180, 519 oraz 724. Usługi oferowane w Wilanowie:

psychoterapia indywidualna
konsultacja psychologiczna
teskty kompetencyjne i osobowości

ia depresji w Wilanowie:

Depresja jest coraz częściej spotykanym zaburzeniem nastroju w naszym społeczeństwie. Często pacjenci decydują się od razu na korzystanie z leków depresyjnych. Niestety bardzo często leki okazują się doraźnym ratunkiem, po odstawieniu może nastąpić nawrót. Jak w takim razie możemy zaradzić nawrotom? Psychoterapia polecana jest jako jedna ze skuteczniejszych form radzenia sobie ze stanami obniżonego nastroju. Podczas spotkań z psychoterapeutą poznawczo behawioralnych pacjent uczy się konkretnych technik radzenia sobie z pogorszonym nastrojem. Oznacza to, że kończąc terapię umiemy posługiwać się konkretnymi narzędziami, które pozwolą nam lepiej radzić sobie w przyszłości. Zapraszamy do naszego gabinetu psychoterapia Wilanów na wizytę konsultacyjną, która pomoże ustalić kierunek spotkać lub pokazać ewentualną ścieżkę pomocy.

Psychoterapia zaburzeń lękowych w Wilanowie:

Zaraz za zaburzeniamy depresyjnymi, drugim najbardziej popularnym zaburzeniem, z którym trafiają do nas pacjenci są zaburzenia lękowe, często również występujące równolegle z obniżonym nastrojem. Podobnie jak w przypadku psychoterapii depresji, psychoterapia lęku uczy sposobów radzenia sobie z lękiem.