Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia indywidualna

Terapia indywidualna stworzona jest z myślą o osobach, które chcą poszerzać swoje umiejętności, zmieniać swoje słabości w mocne strony oraz dla osób, które borykają się z problemami/zaburzeniami psychicznymi. Każda terapia dostosowywana jest indywidualnie do klienta. Intensywność spotkań oraz czas trwania uzależniony jest od potrzeb klienta.

Psychoterapia par

Terapia par stworzona została z myślą o parach, które napotkały przejściowe problemy w relacji. Wspólne sesje pozwolą na obiektywne spojrzenie psychoterapeuty oraz pomogą w spokojnych rozmowach między partnerami. Zapraszam również pary, które chcą polepszyć jakoś swojej relacji dzięki lepszemu zrozumieniu potrzeb oraz odmiennego punktu widzenia partnera.

Psychoterapia Warszawa

Zapraszamy do naszych gabinetów Psychoterapia Warszawa, posiadamy szeroki wybór usług takich jak coaching, dietetyk, psycholog lub psychoterapeuta. Psychoterapeuta Warszawa pomoże Państwu lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych ale również wtedy gdy pewne nasze cechy uniemożliwiają nam satysfakcjonujące funkcjonowanie. Podczas spotkań z psychoterapeuta warszawa nauczycie się Państwo bardziej efektywnie radzić sobie ze swoimi emocjami, lepiej rozumieć przyczyny swoich przyczyn oraz bardziej refleksyjnie spoglądać na swoje postępowanie. Dzięki pracy z psychoterapeuta warszawa możliwe jest uzyskanie większego wpływu na nasze zachowanie. Zapraszamy na pierwszą wizytę w poradni psychologicznej warszawa – podczas takiego spotkania uzyskają Państwo szczegółową informację dotyczącą tego jaki kierunek pomocy będzie najbardziej efektywny. Psychoterapeuta Warszawa różnią się znacząco pod względem swoich cech, umiejętności oraz przede wszystkim umiejętności jakie posiadają.

Psychoterapia Warszawa

Nasze lokalizacje

Centrum Psychologiczne Lwowska prowadzi różnego rodzaju terapie w kilku miejscach na terenie Warszawy. Jedno z nich znajduje się na Wilanowie, przy ulicy Kazachskiej 3. Jest to odpowiednie miejsce dla osób, które mieszkają w pobliżu. Przyjazne wnętrze powoduje, że wiele osób decyduje się także na przyjazd z dalszych okolic. Ponadto, można nas odnaleźć także w samym centrum stolicy- na Śródmieściu, przy ulicy Lwowskiej. Łatwo tam dojechać komunikacją miejską i nie tracić czasu na stanie w korku. Olga Praśniewska przyjmuje także w określone dni na Służewie, przy ulicy Bacha. Ta lokalizacja znajduje się blisko pierwszej linii metra-stacji Służew. Ostatnią możliwością jaką Państwo posiadają by przeprowadzić terapię lub skorzystać z tak zwanej doraźnej porady jest umówienie spotkania w Konstancinie, przy ulicy Warszawskiej. Wszystkie te informacje mogą Państwo znaleźć na naszej stronie pod adresem www.cplwowska.pl.

Nasza oferta

Chcemy jak najbardziej wychodzić naszym pacjentom naprzeciw. Dlatego proponujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju terapii. Zaczynając od psychoterapii indywidualnej, przez terapię dla par, do radzenia sobie z depresją. Nasz zespół to wyspecjalizowana kadra psychologów i psychoterapeutów. Możemy poszczycić się udokumentowaną wiedzą zdobytą na różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach oraz dużym doświadczeniem. Staramy się, aby terapia była dopasowana do każdego indywidualnie. Dzięki temu istnieje duża szansa, że pacjent poradzi sobie z frapującym go problemem. Niejednokrotnie bywa tak, że dana osoba potrzebuje jedynie doraźnej pomocy. W takiej sytuacji wystarczy jedno lub kilka spotkań. W naszej ofercie znajduje się również terapia dla par. Jest ona odpowiednia zarówno dla osób złączonych węzłem małżeńskim, jak i dla osób w związkach partnerskich.

W jakiej sytuacji istnieje potrzeba kontaktu z psychoterapeutą?

Czasami myślimy, że tylko skrajne przypadki takie jak ciężka depresja czy inne zaburzenia psychiczne wymagają kontaktu ze specjalistą. Niestety może się okazać, że to nie wszystko. Jeżeli na przykład mamy niską samoocenę lub nie widzimy sensu życia, to także jest to powód dla którego dobrze byłoby przyjść na spotkanie. Przede wszystkim to sam pacjent musi posiadać chęć leczenia i opowiedzenia o swoim problemie. Jeżeli te dwa czynniki zostaną spełnione, jest to już pierwszy krok do sukcesu. W takiej bowiem sytuacji można rozpocząć terapię ze specjalistą. Nasza oferta przewiduje także terapię dla par, która jest skierowana do osób mających problemy w związku. Terapia ta jest specjalnie dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego mogą z niej korzystać nie tylko osoby będące w długoletnich związkach, ale również te które dopiero zaczęły swoją drogę z drugą osobą, ale niestety już zdążył pojawić się problem. W takiej sytuacji nie warto zwlekać, ale od razu udać się do specjalisty. Może się bowiem okazać, że im szybciej rozpoczniemy terapię, tym lepiej. Najważniejsza jest bowiem chęć współpracy.