Pomoc psychologiczna online

Psycholog online

Psycholog online pomoże w trudnych momentach takich jak życiowe i rodzinne tragedie, kryzysy w związkach, problemy wychowawcze z dziećmi, utrata w pracy. Powyższe wydarzenia potrafią przewrócić w miarę uporządkowany świat niejednego człowieka i załamać go. Potem nie zawsze ma on w sobie tyle siły, aby samemu dać sobie radę z tym ciężarem. Doraźna pomoc psychologiczna online czy też prowadzone w tej formie spotkania z psychoterapeuta albo psycholog online, jest jedną z możliwości, z jakiej mogą skorzystać osoby szukające takiego właśnie wsparcia. Ponadto to szczególne ułatwienie dla tych osób, które nie mają czasu lub możliwości dotarcia do gabinetu na spotkanie z psychologiem. Psycholog online będzie dostępny tak gdzie aktualnie przebywamy.

W dzisiejszych czasach porady psycholog online zaczynają być już jednym ze standardów. Jest to łatwy i szybki dostęp do specjalisty, który może pomóc praktycznie każdemu, kto zdecyduje się na tę formę podzielenia się przerastającymi go problemami. Wyjście z błędnego koła przytłaczających kłopotów z samym sobą, najbliższymi osobami lub z tymi, z którymi pracujemy na co dzień, możliwe jest, jeśli otrzyma się właściwe wsparcie. Taką opcją może być właśnie psycholog przez internet. To specjalista, który wysłucha bez oceniania i spojrzy obiektywnym okiem na sytuację życiową, w jakiej znalazł się pacjent. Specjalista pomoże także w podjęciu ważnych decyzji i w powrocie do równowagi życiowej. Psycholog oferuje pomoc długoterminową dla osób, które potrzebują większej ilości spotkań. Psycholog online umożliwia regularne spotkania.

Pomoc psychologiczna online

W jaki sposób można skorzystać z porad psychologicznych online? Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy bowiem przejrzeć profile psychologów, którzy pracują w naszym centrum i wybrać jednego ze specjalistów. W wyszukiwarce należy wybrać hasło: psycholog online. Kolejnym krokiem jest ustalenie terminu psychoterapia online /  przez skype’a, która jest najdogodniejszą formą kontaktu. Następnie pacjent otrzyma  e-maila z dostępem i instrukcję, aby połączyć się z psychologiem online. Psycholog online będzie czekał na spotkanie o wyznaczonej porze. Na porady psychologiczne online przeznaczone jest 50 minut. Jeśli mają one dotyczyć terapii par czy rodzin,  najlepiej zarezerwować dwie kolejne po sobie godziny, czyli 2×50 minut. To optymalny wymiar czasu na to, żeby specjalista mógł zapoznać się z problemem i zaproponował możliwości rozwiązania go. Aby doszło do tego spotkania z psychologiem przez internet, należy dokonać wpłaty na podany numer konta. Po zaksięgowaniu dokonanej płatności wysyłamy potwierdzenie umówionego terminu.

Psycholog Przez Internet

Psycholog online – Czy są jakieś ograniczenia?

Osoby, które nie mają pełnej zdolności do czynności prawnych, muszą dosłać do naszej poradni niezbędne oświadczenie wypełnione przez prawnego opiekuna. Dopiero na tej podstawie będą mogły skorzystać z pomocy psychologicznej przez internet. W przypadku pierwszego spotkania psycholog online osoby poniżej 18 roku życia, psychoterapeuta (Warszawa) może poprosić o spotkanie stacjonarne

System, z jakiego korzystamy przy udzielaniu porad psychologicznych online, jest w pełni bezpieczny.

Kto może skorzystać z porady psychologa online?

Konsultacje i porady psychologiczne online kierowane są do pacjentów, którzy borykają się na co dzień z różnymi problemami. Zaburzenia nastroju, problemy zawodowe i osobiste, kwestie, które sprawiają, że stoisz na rozdrożu.  W każdej chwili, bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz zgłosić się do nas i skorzystać z pomocy psychologa przez internet. Na przykład pomoc psychologiczna online może pomóc w takich przypadkach jak:

 • zaburzenia lękowe
 • nerwice
 • depresja
 • fobie
 • zaburzenia odżywiania
 • uzależnienia
 • zespół stresu pourazowego
 • ból emocjonalny
 • zaburzenia osobowości
 • niskie poczucie własnej wartości
 • problemy w relacjach z innymi

Porady psychologiczne online to idealna alternatywa dla tych osób, które potrzebują pilne pomocy, a ich psycholog akurat np. wyjechał na wakacje czy jest na zwolnieniu lekarskim. Może się zdarzyć bowiem, że nie będziesz wiedział, jaką decyzję podjąć, a doraźna konsultacja może czasami wiele zmienić w życiu.

Oprócz tego pomoc psychologa przez internet jest możliwa w przypadku stałych pacjentów. Na przykład jako kontynuacja leczenia, gdy dana osoba  wyjeżdża i chce utrzymać ciągłość terapii.  Prowadzona przez nas dokumentacja medyczna jest zintegrowana, więc nie jest to żaden problem. Można korzystać z pomocy psychoterapeuta Warszawa lub przez komputer.

Kto nie powinien korzystać z pomocy psychologa w formie online?

Istnieją pewne wyjątkowe sytuacje, w których pomoc psychologa online nie jest zalecana. Najlepiej wtedy wybrać wizytę stacjonarną. Są to w szczególności sytuacje gdy:

 • pacjent nie ma możliwości do zachowania prywatności podczas spotkań przez komputer
 • zgłaszamy się do specjalisty z poważnym zaburzeniem psychicznym
 • pacjent cierpi na anoreksję i ma BMI poniżej 15

Dlaczego warto skorzystać z pomocy psychologa przez internet?

Efekty współpracy pacjenta i psychologa online oraz stacjonarnej są takie same. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, którzy niosą pomoc innym osobom w różnej formie, na takim samym wysokim poziomie. Porady psychologiczne online są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, którym brakuje czasu, aby dotrzeć do naszego centrum, albo mają wewnętrzne opory, a które mogą szybciej minąć, kiedy rozmowa odbędzie się w komfortowych dla nich warunkach. Możliwość spotkania się z psychologiem przez internet jest też dogodna pod względem godzin. Pomoc psychologiczna online prowadzona jest z sukcesem w wielu miejscach na całym świecie. Na przykład gdy nasza praca wiąże się z ciągłymi wyjazdami. Możemy stać się Twoimi doradcami w każdym miejscu, w którym przebywasz oraz kiedy tylko będziesz potrzebował specjalistycznego wsparcia!

Posiadamy dużo doświadczenie w wizytach zdalnych. Poniższa grafika pokazuje jaka część pacjentów korzysta z tej formy spotkań.

Psycholog online

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa online?

 1. Zadzwoń do nas 736 00 90 90 lub napisz mail: kontakt@psychocare.pl, wybierz dogodny termin umów pierwszą bezpłatną konsultację. Możesz również wybrać sam specjalistę, korzystając z zakładki: Nasz zespół
 2. Podczas pierwszej konsultacji nasz specjalista pomoże Ci dobrać najbardziej pasującego do Ciebie specjalistę. Bierzemy pod uwagę wykształcenie, umiejętności oraz specjalizację psychologa, w dopasowaniu do Twojego problemu.
 3. Po umówieniu wizyty otrzymasz maila ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, takimi jak odnaleźć specjalistę przed spotkaniem oraz jak dokonać płatności za wizytę.
 4. Opłać wizytę przed spotkaniem. Możesz wpłacić bezpośrednio na nasze konto lub korzystając z zakładki na naszej stronie.
 5. W umówionym czasie połącz się ze specjalistą.
 6. Kolejne wizyty możesz już umawiać bezpośrednio u psychologa.

Zapraszamy również na spotkania stacjonarne w naszych placówkach w Warszawie i Szczecinie.

Pomoc psychologiczna online to obecnie jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych form pomocy terapeutycznej. Dzięki niej, możliwe staje się zapewnienie profesjonalnego wsparcia. W szczególności, uwzględniając wszystkie te osoby, które z różnych przyczyn nie są w stanie uczestniczyć w tradycyjnej formie psychoterapii. Poradnia psychologiczna online PsychoCare to gwarancja najwyższej jakości pomocy terapeutycznej. Konsultacje psychologiczne online prowadzone są przez wyselekcjonowanych specjalistów, dzięki którym możliwe staje się osiągnięcie wyraźnej poprawy z zakresie życia psychicznego.

Pomoc psychologiczna przez internet – fachowe wsparcie bez potrzeby wychodzenia z domu

Pomoc psychologiczna online cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Przyczyną niniejszego stanu rzeczy jest zarówno obecna sytuacja epidemiologiczna, jak i natłok obowiązków w życiu codziennym. Osoby decydujące się na porady psychologa online cenią sobie przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistą, bez potrzeby wychodzenia z domu. Psycholog online to niezwykle wygodna, a zarazem skuteczna forma kontaktu terapeutycznego.

Często zdarza się, iż osoby decydują się na przerwanie terapii ze względu na zbyt małą ilość czasu w ciągu dnia lub niedogodności związane z dotarciem do gabinetu. W takiej sytuacji, pacjent pozbawiony zostaje niezbędnego wsparcia. Ponadto, na skutek przerwanej terapii może dojść do pogorszenia jego samopoczucia, a nawet nasilenia się objawów zaburzeń natury psychicznej. Pomoc psychologa online zapewnia natomiast ciągłość relacji terapeutycznej, bez względu na to, w jakim miejscu akurat się znajdujemy. Dodatkowym atutem niniejszej formy pomocy jest fakt, iż pacjentom często łatwej jest się otworzyć, kiedy rozmawiają z psychologiem w zaciszu swojego domu.

Pomoc Psychologiczna Online

Porady psychologiczne przez internet

Psycholog on line to doskonała forma wsparcia dla wszystkich osób, które w natłoku codziennych obowiązków nie są w stanie skorzystać z tradycyjnej formy pomocy. Pomoc psychologiczna online może okazać się skuteczna zarówno w długotrwałym procesie leczenia określonych zaburzeń, jak i w doraźnym poradnictwie. Dlatego też, psycholog przez internet jest w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie zarówno w przypadku złożonych problemów natury psychicznej, jak i codziennych wyzwań. Do specjalistów zespołu PsychoCare warto umówić się na wizytę, gdy:

 • Od dłuższego czasu zmagasz się z wyraźnym obniżeniem nastroju i podejrzewasz u siebie depresję lub zaburzenia lękowe;

 • Zaburzenia o charakterze nerwic lub natręctw wpływają na Twoje codzienne funkcjonowanie;

 • Zmagasz się z problemem uzależnienia od alkoholu, substancji psychoaktywnych, papierosów lub środków farmaceutycznych;

 • Konsekwencje związane z problemem bezsenności znacząco wpływają na Twoją efektywność w pracy i powodują istotne obniżenie komfortu życia;

 • Nie możesz sobie poradzić z rozstaniem lub stratą ukochanej osoby;

 • Zdiagnozowano u Ciebie zaburzenia osobowości i z różnych przyczyn nie jesteś w stanie podjąć tradycyjnej formy psychoterapii;

 • Trudno Ci jest poradzić sobie z konsekwencjami choroby somatycznej (na przykład choroby nowotworowej) w życiu codziennym;

 • Zmagasz się z określonymi zaburzeniami odżywiania (w tym z anoreksją, bulimią lub otyłością);

 • Cierpisz z powodu Zespołu Stresu Pourazowego;

 • Gdy potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych (na przykład, w przypadku nagłej utraty pracy).

Porada psychologa online przebiega tak samo, jak w gabinecie. E psycholog należący do zespołu PsychoCare zobowiązany jest do dotrzymania najwyższych standardów pracy terapeutycznej. Internetowa pomoc psychologiczna otwiera nowe możliwości nawiązywania trwałych relacji. Dzięki jej dostępności oraz pełnego zaangażowania ze strony psychologa, możliwe staje się osiągniecie istotnych efektów terapeutycznych, które znacząco wpływają na podniesienie jakości życia człowieka.

Porady psychologiczne online

Pomoc psychologiczna przez internet jest zarówno łatwo dostępna, jak i w pełni bezpieczna oraz profesjonalna. Przed wizytą należy upewnić się, że nikt z domowników nie będzie nam przeszkadzał. Ponadto, należy sprawdzi

łączność komputera z Internetem, aby zapewnić sprawne połączenie. Zanim rozpoczniesz rozmowę, postaraj się również wyciszyć. Na kartce papieru możesz zapisać wszelkie kwestie, które chcesz omówić z terapeutą.

Psycholog online, podobnie jak psycholog przez telefon, zobowiązany jest do zapewnienia wszelkich standardów prywatności. Dlatego też, decydując się na niniejszą formę pomocy możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni profesjonalne wsparcie i gwarancję anonimowości. E-psycholog to doskonała odpowiedź na warunki, w których przyszło nam żyć. Ponadto, pomoc psychologiczna online jest idealnym sposobem na kontynuacje procesu leczenia, w przypadku gdy pacjent ze względów zdrowotnych nie jest w stanie dotrzeć na tradycyjną wizytę.

Internetowy psycholog

Psycholog internetowy należący do zespołu PsychoCare to doświadczony profesjonalista, który stwarza swoim pacjentom możliwość rozmowy, bez potrzeby bezpośredniego kontaktu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje na temat wszystkich terapeutów, którzy zapewniają konsultacje psychologiczne online. Dzięki temu, uzyskasz pewność, że psycholog on line, z którym przyjdzie Ci pracować, posiada pełen zakres kompetencji upoważniający go do sprawowania niniejszej formy terapii. Jeżeli uważasz, że poradnia psychologiczna online to idealny wybór właśnie dla Ciebie, zapoznaj się z sylwetkami naszych specjalistów, dzięki którym otrzymasz wsparcie, którego właśnie potrzebujesz.

Rozmowa z psychologiem online

Pierwsza rozmowa z psychologiem online ma zazwyczaj charakter konsultacyjny. Podczas niej, specjalista na podstawie wywiadu jest w stanie określić wymagania i potrzeby pacjenta. Następnie, psycholog internetowy planuje kolejne spotkanie. Tym razem ze specjalistą, którego doświadczenie oraz wykształcenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Przed wyznaczonym terminem kolejnej wizyty, pacjent zobowiązany jest do opłacenia jej kosztów.

Następny krok to pomoc psychologiczna przez internet. Niniejsza forma pomocy niewiele różni się od tradycyjnej psychoterapii. W czasie wizyty, internetowy psycholog dotrzymuje najwyższych standardów wyznaczanych przez pozostałych członków zespołu PsychoCare. E psycholog wraz z pacjentem ustala najważniejsze cele terapii. Ponadto, uzgadnia z nim preferowaną formę kontaktu. Zdarza się, iż pacjent po przebyciu pierwszych wizyt w formie online decyduje się na kontynuację relacji terapeutycznej w tradycyjnej formie. Należy jednak pamiętać, że porady psychologiczne przez internet stanowią powszechnie akceptowaną formę pomocy. W niektórych przypadkach, zapewnienie ciągłości terapeutycznej dzięki poradni online, przynosi spektakularne efekty.

Psycholog do domu

Z uwagi na fakt, iż w ciągu ostatnich lat nastąpił intensywny rozwój technik komunikacji internetowej, w ofercie naszej kliniki pojawiła się usługa Psycholog do Domu. Jeśli zmagasz się z problemami natury psychologicznej lub potrzebujesz wsparcia, a z różnych przyczyn nie możesz wziąć udziału w tradycyjnej formie terapii, porady psychologiczne online mogą okazać się dla Ciebie doskonałym wyborem. Zaplanowanie niniejszej formy spotkania jest niezwykle proste. W naszej klinice dostępny jest zarówno psycholog przez telefon, jak i psycholog przez internet. Jeśli interesuje Cię porada psychologa online, zadzwoń pod numer: +48 736 009 090 lub napisz do nas na adres: kontakt@psychocare.pl.

Porady psychologa online prowadzone są przez specjalistów z naszego zespołu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, zajrzyj do zakładki „nasz zespół”. Dzięki temu uzyskasz pewność, że twoja wizyta przeprowadzona zostanie zgodnie z najwyższymi standardami terapeutycznymi. Pamiętaj również, że w ofercie naszej kliniki istnieje usługa – psycholog na telefon. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Psycholog online – Cennik

Internetowa pomoc psychologiczna z uwagi na obecnie panującą sytuację cieszy się stale rosnąca popularnością. Mimo, iż nasze możliwości wychodzenia z domu zostały ograniczone, ilość dotykających nas problemów zdaje się nieustająco narastać. Dlatego też, warto skorzystać z porady psychologa online. Dzięki temu, możliwe stanie się nie tylko rozwiązanie bieżących konfliktów oraz problemów, ale również otrzymanie niezbędnego wsparcia w czasach, w których tak bardzo tego potrzebujemy. Rozmowa z psychologiem online trwa 50 minut. To standardowy czas trwania wizyty również w gabinecie stacjonarnym. Koszt spotkania wynosi od 120,00 – 150,00 złotych, w zależności od indywidualnego cennika wybranego terapeuty.

Najważniejsze pytania i odpowiedzi

Umówienie się na wizytę przez internet jest bardzo proste. Możesz zadzwonić do naszej kliniki na numer: +48 736 009 090 lub napisać na adres e-mail: kontakt@psychocare.pl. Podczas rozmowy telefonicznej otrzymasz informacje na temat terminu wizyty, jak również podstawowe informacje na temat specjalisty, z którym odbędziesz pierwsze spotkanie. Jeśli miałeś/miałaś wcześniej okazję zapoznać się z sylwetkami specjalistów zamieszczonymi na naszej stronie internetowej w zakładce „nasz zespół”, możesz wskazać imię i nazwisko osoby, z którą chcesz współpracować. Kontaktując się z nami za pomocą wiadomości e-mail, pamiętaj o tym, aby podać swoje dane kontaktowe. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz również informacje na temat formy płatności za wizytę. Ponadto, przedstawione zostaną Ci najważniejsze informacje na temat tego, jak wygląda porada psychologiczna online.

Porady psychologiczne online trwają 50 minut. Taki sam czas otrzymuje pacjent w stacjonarnym gabinecie terapeuty. Koszt jednorazowej wizyty online wynosi od 120,00 do 150,00 złotych. Cena uzależniona jest od indywidualnego cennika terapeuty. Kiedy już umówisz się na konkretny termin wizyty online, otrzymasz dokładne informacje dotyczące sposobu zapłaty.

Porady psychologiczne przez internet skierowane są do wszystkich tych osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie skorzystać z tradycyjnej formy terapii. Psycholog online może zapewnić nam wsparcie zarówno w przypadku trudnych sytuacji życiowych, jak i w leczeniu określonych zaburzeń nastroju. Ponadto, psychologia online jest doskonałym rodzajem wsparcia dla osób, które uległy nagłemu wypadkowi lub zmagają się z chorobą o charakterze przewlekłym, która uniemożliwia im sprawne poruszanie się. Dzięki niniejszej formie terapii, możliwe staje się kontynuowanie pracy terapeutycznej. Jest to bardzo istotne, szczególnie w przypadku osób, które do tej pory uczestniczyły w regularnych spotkaniach z psychologiem lub psychoterapeutą.

Psycholog internetowy to członek zespołu PsychoCare. Jest on wykwalifikowanym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem zarówno w prowadzeniu tradycyjnej terapii, jak i terapii online. Dzięki możliwości systematycznej pracy i zaangażowaniu ze strony psychologa / psychoterapeuty oraz pacjenta, możliwe staje się osiągnięcie zakładanych efektów. Warto pamiętać, że oprócz faktu, iż psycholog i pacjent znajdują się w osobnych przestrzeniach, przebieg terapii niczym nie różni się od jej tradycyjnej formy.

Pomoc psychologiczna online stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie skorzystać z tradycyjnych form kontaktu z psychologiem. Pomoc psychologiczna świadczona za pośrednictwem Internetu zapewnia najwyższą jakość współpracy między psychologiem / psychoterapeutą, a pacjentem. Dlatego też, warto skorzystać z niniejszej formy wsparcia, zwłaszcza w obecnie panującej na świecie sytuacji. Decydując się na spotkanie z psychologiem online zyskasz nie tylko fachową pomoc, ale również pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Umów się do specjalisty:

+48 736 00 90 90 Zapisz się online