Oferta dla firm

Nasze centrum oferuje spotkania psychologiczne, psychoterapeutyczne oraz coachingowe dla firm oraz przedsiębiorstw. W naszej ofercie dostępne są szkolenia oraz usługi zarówno dla kadry menadżerskiej, jak i dla pracowników.

Prowadzimy szkolenia skoncentrowane na osiągnięciu określonego celu, ich tematy to m.in. integracja grupy, wzrost kompetencji w zakresie rozmowy z klientem lub pracownikiem, rozwiązywanie konfliktów oraz strategiczne radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych. Tematyką szkolenia może być np. efektywność osobista oraz zespołu, cechy lidera, a także relacje z klientami.

W naszym centrum także pomóc w określeniu zapotrzebowania na konkretne szkolenia. Wśród naszych specjalistów znajdują się osoby, które sprawnie wspomogą badanie potrzeb oraz diagnozę w tej kwestii w Państwa firmie.
W ofercie dla firm znajdują się także liczne zajęcia, mające na celu usprawnienie komunikacji w zespole oraz rozwój zdolności interpersonalnych wśród pracowników. Taki rodzaj szkolenia jest zazwyczaj skoncentrowany na wybranej tematyce- np. rozwoju asertywności, coachingowi dla menadżerów, komunikacji werbalnej i niewerbalnej.
Oferujemy również coaching nakierowany na aspekty zawodowe. Jest to doskonała inwestycja w rozwój firmy, jeśli zależy nam na skoncentrowanej na karierze oraz dążącej do sukcesu firmy kadrze. Coaching może być zarówno indywidualny (np. dla jednego z menadżerów), jak i grupowy. Obie możliwości służą rozwojowi kreatywności, twórczego myślenia, zwiększeniu motywacji oraz zaangażowania wśród pracowników w życie i rozwój firmy. Dodatkowo coaching grupowy może być nakierowany na konkretne obszary pracy zespołu: komunikację, budowanie grupy, rozwiązywanie konfliktów oraz radzenie sobie z kryzysami.

Zajmujemy się także prowadzeniem mediacji w przypadku wszelkiego rodzaju konfliktów, a także udzielamy wsparcia w sytuacjach kryzysowych.

Posiadamy również bogatą ofertę kursów, które służą podniesieniu kompetencji społecznych oraz radzeniu sobie z emocjami. Kursy mogą być także nakierowane na wsparcie w redukcji stresu oraz lęku wśród pracowników lub menadżerów. Kursy te mogą być przeprowadzane zarówno dla małej kilkuosobowej grupy, jak i dla liczniejszego zespołu.

Nasza oferta jest zawsze sprofilowana indywidualnie pod Państwa potrzeby w zależności od dostępnego czasu oraz oczekiwań względem naszych usług.